Atlantik Havuz
Anasayfa arrow Hakkımızda  
Çarşamba, 01 Nisan 2020
Hakkimizda
ATLANTİK HAVUZ , havuz ve arıtma sistemleri konusunda uzman kadrosuyla 2002 yılında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. 1994 yılından beri sektörün içinde olan ATLANTİS HAVUZCULUK firmasının ortaklığı ve katkılarıyla Makina Mühendisi Recep Börekci tarafından faaliyete geçmiştir.
ATLANTİK YAPI MEKANİK MÜHENDİSLİK HAVUZ VE SU ARITIM yüzme havuzu kaba ve ince inşaatı, elektromekanik filtrasyon sistemleri, havuz ekipmanları, havuz kimyasalları, süs havuzları, şelale sistemleri, sauna ve masaj havuzları ve aquapark işleri ile ilgili uzman kadrosuyla proje, inşaat taahut, imalat, satış ve satış sonrası servis hizmetleriyle havuz sektöründe hizmet vermektedir.
ATLANTİK HAVUZ firması yurt içi projelerinde ve yurt dışında RUSYA, UKRAYNA, BULGARİSTAN, MISIR ve SURİYE gibi ülkelerde birçok büyük projelere imza atmıştır.
Amacımız, dünyamızdaki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip havuz konusundaki tecrübelerimizle birleştirerek, hijyen ve sağlık konularında meydana gelebilecek problemleri önceden saptamak ve böylelikle bu problemlerin beraberinde getirebileceği ilave maliyetlerden siz müşterilerimizi korumaktır. Bu amaçla firmamızın uzman teknik kadrosu ile sınırsız olanaklarımızla size en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.
 
Untitled Document
© 2018 Atlantik Havuz Sitedeki Logo ve Yazilar izinsiz kullanilamaz... Tüm haklari saklidir...
Site en iyi 1280 x 720 cozunurluk ve IE8de goruntulenebilmektedir
Deniz Alkim
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside